Při psaní této části jsem dlouho přemýšlet jak začít. Nakonec jsem se rozhodl, že asi nejjednoduší bude uvést zde stručný životopis a teprve potom jakýsi komentář k tomu rychlému "shrnutí" mého života.

1983 :  To jsem se narodil - ve městě Ivančice
1989 :  Moje první shledání se školou. Ale vůbec se mi tam nelíbilo:-)
1995 :  Začátek studia na Gymnáziu v Ivančicích
2001 :  Úspěšné složení maturitní zkoušky (za 7:-)) a rovněž úspěšné příjímačky
            na Univerzitu Palackého
2004 :  Úspěšné složení bakalářských zkoušek (za 1:-)) a nástup na magisterské
            studium

Narodil jsem se přesně 28. 4. 1983, bohužel dodnes nevím v kolik hodin:o).
V té době jsem již měl bratra Petra, ke kterému o rok později přibyla Tánička. Tehdy jsme bydleli v Ivančicích v bytě, odkud jsme se o dva roky později přestěhovali do rodinného domku v Nových Bránicích, kde žijeme dodnes.
Přes školku a pár prvích let ve škole jsem rychle přeleťel až na gymnázium, kde jsem zažil skvělé roky a na studium zde vzpomínám velmi rád. Nevím ovšem, jak na mě vzpomínají zdejší učitelé, protože jsem nebyl žádný andílek a schytal jsem i několik důtek:-) Každopádně jsem v roce 2001 odmaturoval, udělal si řidičský průkaz typu A i B a přešel na školu v Olomouci.
Zde se mi taky líbí, rozdíl je ovšem v tom, že jsem dost zlenivěl, protože narozdíl od gymnázia není docházka povinná a toho hojně využívám:-). Myslím ale, že to prakticky nijak neovlivnilo mé školní výsledky, protože zkoušky i bakalářku jsem zvádl velmi dobře.
Nyní pobývám prakticky na třech místech najednou a to na koleji Šmeralova, u mojí přítelkyně se kterou již dva a půl roku chodím a potom (asi nejméně) doma (co doma, že:-)).
Obrázek o mých zážitcích ze studenstkého života nejen na vysoké,ale i na střední škole budou doufám docela dobře dokumentovat fotky, které jsem na tuto stránku také zařadil a budu se snažit je neustále přidávat.
Z mých trvalých zájmů bych asi uvedl počítače (jak jinak, že), aktivně i pasivně hudba (8 let studia klasické a 4 roky elektrické kytary), lyžování a samozřejmě studentský život.

 

 


Created by Pavel Kubát -- Last updated on 31.8.2004 Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Optimalized in IE v6.0.2 in 1024x768
Vitam Vas
hvezdy