Rád bych tuhle část stránek do budoucna věnoval projektům, které vytvořím. Nerad bych sem dával "projekty", které již svým rozsahem nebo kvalitou neodpovídají mé představě o tom co bych zde rád prezentoval. Proto se neděste, že tato stránka zatím obsahuje pouze dvě mé práce.

Šachové variace

Tento projekt jsem vytvořil minulý rok jako školní práci do předmětu Projektový seminář.
Ten rok se v "projekťáku" tvořily hry - svým typem velmi podobné šachům. Rozdíl byl v tom, že zde existovaly některé pravidla, které v obyčejných šachách nejsou a naopak některé pravidla klasických šachů zde chyběly.
Program byl psán v jazyce C# ve vývojovém prostředí .NETu. Pokud Vás zadání zaujalo, stáhněte si zaZIPovanou verzi, kde naleznete nejen spusťitelnou hru, ale i dokumentaci, kterou jsme na konci roku odevzdávali spolu s programem.
Upozorňuji, že program lze spustit pouze na počítači, kde je nainstalován .NET Framework.

Nahled na hru

Hra Agresoři

Tento projekt jsem vytvořil letošní rok jako svou bakalářkou práci. Projekt jsem vytvořil v týmové spolupráci s mým spolužákem Přemkem.
Při výběru tématu své bakalářky jsem se rozhodl nevytvářet tradiční téma, které se každoročně opakují (editory apod...), ale vytvořit si vlastní zadání a tou byla realizace tahové strategie, kterou jsem sám v 15-ti letech vymyslel. Rozsah projektu byl skutečně velký, tak jsem požádal Přemka, zda by projekt nechtěl vytvořit dohromady se mnou a Přemek přijal.
Hra se dá hrát jak pouze s počítačovými hráči, tak s dalšími hráči po síťi. Hra ve vstupech a výstupech široce využívá formátu XML. Pokud Vás samotné téma zaujalo, pak si můžete tuto hru stáhnout také spolu s kompletní dokumentací (ve které naleznete nejen dokumentaci programátorskou, ale i návod hry, nebo uživatelský manuál ke hře).
Program byl psán v jazyce C# ve vývojovém prostředí .NETu. Upozorňuji, že program lze spustit pouze na počítači, kde je nainstalován .NET Framework a to ve verzi 1.1 a vyšší.

Nahled na hru

 

 


Created by Pavel Kubát -- Last updated on 31.8.2004 Valid XHTML 1.0! Valid CSS!
Optimalized in IE v6.0.2 in 1024x768
Vitam Vas
hvezdy